Співачка Віра Брежнєва показала спокусливе відео.

Віра Брежнєва досить часто радує своїх шанувальників відвертими фото і відео. Варто сказати, що співачка виглядає просто відмінно для свого віку. Як розповідає сама Віра, вона дотримується правильного харчування і регулярно займається спортом. Все в комплексі дає такий відмінний результат.

На цей раз вона вирішила себе показати тільки лише в одних трусах білого кольору. На відео Віра Брежнєва приймала душ на вулиці і це виглядало дуже ефектно. Обличчям до глядачів, зі зрозумілих причин, Віра Брежнєва не поверталася. Але все ж в напівобороті все таки показала себе.

"18+🔞
Водні процедури 💦
Вирішила почати цей тиждень так😎", - підписала настільки провокаційне відео Віра Брежнєва.

У коментарях користувачі Мережі були захоплені зовнішнім виглядом співачки. Вони відзначили, що Віра Брежнєва відмінно виглядає. Її зовнішності може позаздрити практично кожна дівчина.

"Кожен день так починайте і закінчуйте (в прямому ефірі😂)!, Мені вже давно 18+! Так що Віра, ви надмірно карколомна☺❤ ️ ❤️❤️,
Віра, частіше, купайтеся...)))🔥🔥🔥😍, Бути людиною-це багато, але бути жінкою - ще більше 🌸, Шикарна жінка❤️❤️❤️! У мене любов до свого тіла, до красивих фото і Відео себе прийшло після 30 років🔥., Гарний початок понеділка🔥 Краса!, 🔥 🔥 🔥 Віра, ви виглядаєте просто приголомшливо, дивлячись на вас, просто "зносить вежу"..., Просто шикарна 😛 😛 🔥 ,
Неземна наша віра 😍 🔥 🔥 , Як красиво... Завжди вами захоплювалася", - написали захоплені коментарі користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Ані Лорак з'явилася перед фанатами у відвертому вбранні.

Також писали, що Віра Брежнєва показала себе без штанів і вразила фанатів.

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва знову похвалилася відвертим знімком.