Анна Заворотнюк порадувала шанувальників черговою ефектною фотосесією і розповіла про те, як проходило її студентське життя за часів життя в Америці.

Старша дочка популярної російської актриси Анастасії Заворотнюк вчилася в Нью-Йорку і нещодавно вирішила поділитися з тими, хто стежить за нею за допомогою Instagram, цікавими спогадами. За словами дівчини, саме зіркова мама стала ініціатором її поїздки за кордон для здобуття вищої освіти.

"Мій перший клас, Куди я не регестрировалась, а мене просто запхали туди в рандомному порядку. "Мистецтво екології". Я ніколи не забуду цю пару, викладачка виглядає як Курт Коббейн в спідниці у величезній толстовці..."- вспонимнила Ганна Заворотнюк.

Вона пояснила, що в Штатах студенти надані самі собі і мають можливість самостійно вибирати курси для навчання. Також учні визначають термін навчання в університеті:"Просто якщо ти зробиш собі 3 класи на тиждень, то і вчитися будеш 10 років, такі там теж були))".

Своє послання Анна доповнила знімками, на яких позувала в стильному вбранні світлого кольору. Той факт, що струнка красуня часто віддає перевагу облягаючому одязі, а на цей раз одягла об'ємний светр - надихнув фанатів на міркування про її особисте життя. У тому числі, не обійшлося і без припущень, що Анна може перебувати в "цікавому положенні". Втім, офіційного підтвердження цієї інформації - немає.

Та й ситуацію на любовному фронті Заворотнюк-молодша не коментує. Вона лише зрідка говорить про те, що її коханий - не публічна персона.

Раніше "Hyser" писав про те, що дочка Анастасії Заворотнюк ошелешила шанувальників розповіддю про ознаки серйозної хвороби.

Також наш портал розповів про те, що у родині Анастасії Заворотнюк сталася несподівана подія.

Нагадуємо, що чоловік Анастасії Заворотнюк вперше після довгої перерви вийшов у світ і ошелешив публіку виснаженим зовнішнім виглядом.