У "Танцях із зірками-2020" хореограф Дмитро Жук був партнером фронтвумен "The Hardkiss" Юлії Саніної. За результатами сезону пара посіла друге місце і саме тоді на хлопця звернула увагу українська співачка Тіна Кароль.

Стало відомо, що танцівник та хореограф Дмитро Жук показав інший бік свого таланту, про який мало хто знає. А допомогла йому в цьому співачка Тіна Кароль та її проект до Дня незалежності України "Молода кров".

Так, у рамках проекту хлопець постав, як сольний виконавець із піснею "Мені так тобі бракує".

"Я була сильно здивована, що Діма не лише обдарований хореограф, а й пише сучасні потенційно успішні треки. Послухавши авторські пісні Діми, я зрозуміла, що це і є "Молода кров". Він майстерно поєднує танцювальну культуру та музичний мейнстрім. Проект "Молода кров "відкриває імена артистів нової формації, саме такий Діма Жук", - прокоментувала свій вибір Тіна Кароль.

У рамках проекту "Молода кров" Дімі Жуку було записано його перший сольний альбом, реліз якого запланований на осінь.

Сьогодні ж, 5 серпня, відбулася прем'єра кліпу "Мені так бракує тобі", першої пісні з нового альбому.

"Мені так бракує тобі" - це пісня про кохання у розлуці під час війни. Війна проклала між закоханими тисячі кілометрів телефонних гудків. Замість теплих обіймів тепер у наших руках холодне світло екрану телефону”, – каже Діма Жук.

Відомо, що виконавець-початківець на другий день війни з Києва поїхав, але не зміг залишатися в безпеці на Закарпатті, тому через кілька днів поїздом повернувся до Києва, щоб бути корисним, і вивозив людей, які бажали евакуюватися з Києва на Закарпаття.

"Оскільки авто - це моя стихія, то я з десяток разів курсував маршрутом Київ - Закарпаття - Київ, транспортувавши людей та їхнє майно", - розповів артист, згадуючи, що за цей час почув чимало історій життя від абсолютно різних людей.

"Нова реальність, тривала та безжальна війна, нові враження та емоційні вибухи змінюють нас", - зазначив танцюрист, який готується представити на суд українського глядача свій перший сольний альбом.

Нагадаємо, що проект "Молода кров" ініційований Тіною Кароль у 2021 році та фінансується виключно за власні кошти співачки. Раніше Тіна підтримала таких артистів як Wellboy, Latexfauna, Nikita Lomakin, Сам на Сам, а дуетні пісні із гуртом KAZKA, Alina Pash, Ivan Navi стали справжніми хітами.

Читайте також:

Деяким українським чоловікам все ж таки дозволили виїзд за кордон. Кого торкнеться

Зеленський - про переговори з Росією: "Нам зав'язують руки та відрізають мову"

Дадуть 2,2 тисяч гривень: як українцям отримати допомогу від ООН. Інструкція