Співачка Алла Пугачова, яка разом із чоловіком Максимом Галкіним і дітьми на початку широкомасштабної російської агресії поїхала з Росії, одна повернулася до Москви і вже встигла дати інтерв'ю, заявивши, що не боїться злісних випадів, оскільки у неї давно виробився імунітет до невтішних. свою адресу.

Це прозвучало на тлі нападок на співачку, якій періодично загрожують компроматом та переслідуванням її чоловіка з політичних мотивів.

В інтерв'ю Ксенії Собчак вона заявила, що їй "по барабану взагалі". «Я сама собі найбільший критик. Хоч би що писали. Пишуть: „Ця стара ось це зробила“. Я ж знаю, хто пише, я знаю, навіщо пишуть. Мені читати це неможливо. Необов'язково», - сказала Алла Борисівна.

Вона вважає, що злостивці з Мережі — суцільно нероби, які просиджують штани на дивані. «Їм так легко. Я їх також розумію», — сказала Алла Борисівна.

Пугачова повернулася до Росії після майже шестимісячної відсутності. Її, зокрема, помітили гуляючою по центру Москви. Спілкуючись із журналістами, артистка заяви.

Читайте також:

Армія Путіна опинилася у пастці, ЗСУ відрізали всі мости, десантники біжать із позицій

Путін серйозно покарав Шойгу, його тепер висміюють офіцери, - британська розвідка

Палають житлові квартали, горять машини: Путін наказав зрівняти із землею Енергодар. Відео та фото