Як ми вже писали, сьогодні на 91 році життя помер легендарний французький режисер Жан-Люк Годар, який у 60-х роках перевернув світове уявлення про те, як мають зніматися фільми і що може переживати глядач.

Спочатку повідомлялося, що Жан-Люк Годар помер від старості та супутніх хвороб. Проте трохи пізніше стало відомо, що легенда кінематографу вирішила піти з життя, попередивши про це рідних та близьких.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Libération, близький друг режисера розповів, що той уже просто не міг жити через втому та різні патології, викликані віком.

"Його тіло втомилося. Воно більше не працювало. Він більше не міг нормально жити через різні патології. І я думаю, що для людини, яка була такою незалежною, такою чесною, не мати можливості контролювати свої фізичні можливості, як усі, було великою перешкодою", - додав близький друг франко-швейцарського режисера.

Повідомляється, що він помер у своєму будинку серед близьких людей.

Крім того, виявляється, що Годар багато років думав про самогубство. Кінокритик Жан-Люк Дуен навіть говорив про те, що Годар у гаманці носив лезо бритви.

Читайте також:

Максим Галкін зняв на сцені штани і показав, що отримає російська влада

Росіяни втекли з Харківщини, а гауляйтерів навіть не почали будити: вони скрізь зрадники

Випав за борт: у Росії загадково потонув найважливіший топ-менеджер Путіна