Вишуканий образ першої леді України Олени Зеленської в Нью-Йорку на саміті HeForShe зачарував користувачів мережі. Вони зауважили, що дружина очільника країни мала дуже елегантний вигляд, а її дизайнер добре постарався над вбранням.

Відповідні коментарі з'явилися під фото Олени Зеленської в Instagram. Для того, щоб поговорити про жінок в умовах війни, вона обрала стриманий та жіночний костюм.

Перша леді України поспілкувалася з поважними високопосадовцями в лаконічному чорно-білому костюмі-двійці. Брюки, розширені донизу, вдало поєднувалися з такими ж рукавами-кльош.

Родзинкою образу став великий білий комірець, на якому виднілася мінімалістична брошка. На ногах в українки були прості білі туфлі на підборах, а волосся вона вклала в легкі локони.

"На саміті обговорюють актуальні питання, що стосуються рівності, але ми в Україні не маємо часу дискутувати. В умовах війни ми мусимо рішуче діяти. Тож я запитала кожного присутнього в залі − а там були представники з усього світу − про те, що хвилює наших жінок", – розповіла Олена Зеленська.

Попри потужну промову, користувачі мережі оцінили також офіційний образ, який багатьом із них сподобався.

"Яка в нас красива перша леді", "Дуже елегантна", "Пишаємося нашою витонченою леді", "Дуже гарна", "У вашої першої леді чудовий дизайнер", "Витончена та вишукана", – йдеться в повідомленнях.