У картотеці Голлівуду безліч чудових картин. Деякі кінострічки настільки прекрасні, що здатні змінити свідомість та наповнити життя сенсом.

Навіть жорстокі фільми можуть вплинути на людину. Адже в процесі перегляду стає чіткою лінія розмежування добра і зла, справедливості і безкарності. Одним із таких фільмів для багатьох кіноманів є художня драма «Пролітаючи над гніздом зозулі».

Яскравою зіркою цієї саги є актриса Луїза Флетчер, яка зіграла роль жорстокої старшої медсестри у психіатричній клініці. Відповідно до ролі, героїня Флетчер знущалася з пацієнтів медзакладу.

Скріншот з YouTube

За цю роль актриса отримала «Оскар», «Золотий глобус» та BAFTA. «Пролітаючи над гніздом зозулі» став одним із найяскравіших робіт Луїзи Флетчер у кіно.

Шанувальники з гіркотою дізналися, що актриса померла 23 вересня 2022 року у віці 88 років. Про це інформує видання Факти та коментарі.

Останньою роллю Луїзи Флетчер була роль Пег Галлагер у популярному американському серіалі «Безсоромність», який виходив в екрані у 2011-2012 році.

Луїза Флетчер увійшла у світовий кінематограф своєю знаменитою фразою, яку сказала отримуючи статуетку «Оскар»: «Іноді буває здорово, що всі тебе ненавидять».

Читайте також: