Сорок років у світі своєї музики, Klaas Maine – вокаліст гурту Scorpions, приєднався до численних світових знаменитостей, які підтримують Україну у її боротьбі з російською агресією. Вокаліст гурту Scorpions висловив своє захоплення патріотизмом та силою духу українців, коли Klaas Maine розгорнув на сцені великий синьо-жовтий прапор під час виступу гурту Scorpions у Берліні.

Детальніше про те, як легендарні Scorpions розгорнули прапор України на своєму концерті, повідомляє Апостроф.

Повідомляється, що гурт Scorpions розгорнув прапор України на концерті легендарних німецьких рокерів як частину їхнього світового туру, який пройшов у Берліні 23 травня. Під час виконання хіта "Wind of Change", Klaas Maine, вокаліст гурту Scorpions, розгорнув прапор України та обернувся ним. Також на концерті гурту Scorpions на великому екрані квітами українського прапора засвітився символ світу. Гарні кадри з музичного шоу гурту Scorpions були опубліковані в Twitter користувачами, які засвідчили незвичайну дію музиканта Klaas Maine, який є вокалістом гурту Scorpions.

Але це ще не все: на концерті гурту Scorpions глядачі почули оновлену версію знаменитої пісні Wind of Change, яка тепер звучить на підтримку України. Замість початкових рядків про Москву-ріку і парк Горького, Maine переспівав рядок: "Тепер слухай моє серце - воно каже: "Україна")".

Група Scorpions від початку повномасштабного вторгнення РФ оголосила свою підтримку Україні. Соліст гурту Scorpions Klaas Maine вражений відданістю українського народу своїй країні, і тому захоплюється прапором України, вважаючи його священним. Він також привернув увагу всього світу до необхідності засудження російських агресивних дій в Україні та підтримки українського народу в усьому світі.

Читайте також:

Алла Пугачова втратила дуже прибутковий бізнес у Росії. Що відомо про її гроші

You're simply the best: не стало культової співачки Тіни Тернер. Який ми її запам'ятали

Такого українці не очікували: Ані Лорак приголомшила своєю дикою витівкою