В микроблоге Леси Никитюк появился новый пост. Теледива прорекламировала фолловерам полезный девайс.

«Друзі, зробила таке яскраве фото, щоб максимально привернути вашу увагу. На минулому тижні я зачепила тему пограбувань/ пожеж/ затоплень, і побачила, як багато таких ситуацій все ще трапляється.

Я вже знаю, що всього цього можна уникнути, поставивши систему безпеки @ajax.ua.

Світ не ідеальний і тема «мокрих» і «липких» бандитів актуальна;(

Ajax — це комплексна система безпеки "все в одному". Вона захищає від пограбування, затоплення, пожежі, і ще й встановлюється мега швидко.

-бездротова

-швидко налаштовується та керується зі смартфону

-надійна

-та з крутим дизайном

Просто пом‘ятайте, що небезпека завжди поруч. І краще захиститися наперед», - написала Никитюк.

Этот пост звезда экрана сопроводила оригинальным фото. Позировала Леся у входной двери с сигнализацией в руках, а в дверь к ней «заглядывали» грабители из фильма «Один дома». Одета при этом Никитюк была в черную облегающую кожаную юбку по колено и кожаную куртку в цвет. Образ теледивы дополняли белые ботинки. Необычным в образе телеведущей была ее прическа. Леся предстала перед поклонниками с длинными волосами розового оттенка, завитыми в гофре.

Теледива призналась поклонникам, что это не первый ее подобный эксперимент. В юности Леся уже красила волосы в розовый цвет. Однако сегодняшний свой эксперимент звезда считает более удачным.

«Колись була така фарба для волосся «Розовое дерево» пам’ятаєте? Тьотка з рожевим волоссям на коробці так і заманювала спробувати фарбу за 35 грн😄 Так я ж тоді купила, пофарбувалась, не можу сказати що результат був приємний…. Волосся стало схоже на колір дерева… яке так і не розквітло рожевим. Скоріше те рожеве засохло ще на початку😭😂 Але я завжди знала що рожевий мені пасує💗», - призналась Никитюк.

Как сообщалось ранее, Леся Никитюк показала, как развлекается с двумя мужчинами.

Hyser также писал, что Леся Никитюк показала, каким спортом занимается. Вы удивитесь!