У мікроблозі Лесі Нікітюк з'явився новий пост. Теледива прорекламувала фоловерам корисний девайс.

«Друзі, зробила таке яскраве фото, щоб максимально привернути вашу увагу. На минулому тижні я зачепила тему пограбувань/ пожеж / затоплень, і побачила, як багато таких ситуацій все ще трапляється.

Я вже знаю, що всього цього можна уникнути, поставивши систему безпеки @ajax.ua.

Світ не ідеальний і тема "мокрих" і "липких" бандитів актуальна;(

Ajax-це комплексна система безпеки"все в одному". Вона захищає від пограбування, затоплення, пожежі, і ще й встановлюється мега швидко.

- бездротова

-швидко налаштовується та керується зі смартфону

-надійна

- та з крутим дизайном

Просто пом'ятайте, що небезпека завжди поруч. І краще захиститися наперед», - написала Никитюк.

Цей пост зірка екрану супроводила оригінальним фото. Позувала Леся біля вхідних дверей з сигналізацією в руках, а в двері до неї «заглядали» грабіжники з фільму «Один вдома». Одягнена при цьому Нікітюк була в чорну облягаючу шкіряну спідницю по коліно і шкіряну куртку в колір. Образ теледиви доповнювали білі черевики. Незвичайним в образі телеведучої була її зачіска. Леся постала перед шанувальниками з довгим волоссям рожевого відтінку, завитими в гофре.

Теледива зізналася шанувальникам, що це не перший її подібний експеримент. В юності Леся вже фарбувала волосся в рожевий колір. Однак сьогоднішній свій експеримент зірка вважає більш вдалим.

"Коли була така фарба для волосся" Рожеве дерево " пам'ятаєте? Тьотка з рожевим волоссям на коробці так і заманювала спробувати фарбу за 35 грн😄 Так я ж тоді купила, пофарбувалась, не можу сказати що результат був приємний.... Волосся стало схоже на колір дерева ... яке так і не розквітло рожевим. Скоріше ті рожеве засохло ще на початку😭😂 Але я завжди знала що рожевий мені пасує💗», - зізналася Никитюк.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк показала, як розважається з двома чоловіками.

Hyser також писав, що Леся Нікітюк показала, яким спортом займається. Ви здивуєтеся!