Стало відомо, що в анексованому Росією Криму готуються до націоналізації нерухомості співачки Софії Ротару. Р йдеться про готель "Вілла Софія" в Ялті.

Рішення націоналізувати готель ухвалила так звана «держрада Криму». За його версією, Ротару купила триповерховий особняк на центральній набережній Ялти у 1996 році та обіцяла відкрити там музичну школу для обдарованих дітей та студію звукозапису для творчої молоді, але «не дотримала слова».

Тепер готель Ротару можуть націоналізувати та реалізувати на торгах — за прикладом квартири Зеленських в елітному житловому комплексі "Імператор" на території Лівадійського парку.

Як зазначає видання Mash, найімовірніше, колаборанти та загарбники вирішили використати нерухомість артистки, щоб помститися їй за підтримку України.

Так, в День української армії Софія Ротару привітала бійців ЗСУ із Днем святого Миколая листівкою , на якій святий зображений тим, хто сидить на колінах українського військового, як дитина на колінах Діда Мороза.

Як пише канал, на розгляд справи буде запрошено представників Держради Криму, щоб ухвалити рішення щодо націоналізації нерухомості співачки на півострові.

Швидше за все влада анексованого у 2014 році Криму давно планувала відібрати у співачки нерухомість. Софія Ротару 2020 року намагалася продати свій готель за €25 млн, але не знайшла покупців.

До речі, раніше окупанти благали не лише віддати їм гроші за майно співачки, а й заселити солдат російської армії у будівлю, що має культурне та архітектурне значення.

Голова організації "Ветерани Росії", який вбивав на війні в Україні наших громадян та знищував колись мирні міста, закликав за рахунок продажу вілли профінансувати армію РФ, а також росіяни планували відкрити на місці готелю пансіонат для окупантів.

Читайте також:

Готуйте витрачати гроші: українцям анонсували масштабний перерахунок зарплат: до чого готуватись і хто отримає