Відома українська співачка, відома, як Герой України, Софія Ротару привітала своїх шанувальників та українців з Різдвом. Цю публікацію вона розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Ротару, відома своїми нечастими появами в Інтернеті, зазвичай бере участь у важливих подіях, наприклад, реагуючи на важливі події або визнаючи зусилля військових.

Її повідомлення відрізняються стислістю і часто обмежуються смайликами. Нещодавнє повідомлення Ротару сталося на тлі повідомлень про спроби росіян залучити її до участі у новорічних корпоративних заходах, від яких вона постійно відмовлялася, заявляючи про свою позицію проти виступів у країні-агресорі.

Скрін публікації Софії Ротару
Скрін публікації Софії Ротару

Ходили чутки про нинішнє місце проживання Ротару: суперечливі повідомлення припускають, що вона проживає неподалік Києва зі своїм сином, тоді як інші стверджують, що вона тимчасово залишила Україну, щоб відпочити від свого напруженого життя.

Важливо відзначити, що Софія Ротару привітала українців із Різдвом по-новому. Цей поворот подій може вивести росіян із себе, оскільки вона відмовилася від святкування Різдва 7 січня.

Читайте також:

Справжня гуцульська страва: рецепт картопляних зраз із курячою печінкою та грибами

Їхні шлюби виявляться під загрозою: які пари за знаками Зодіаку зіткнуться з проблемами у відносинах

Грошей на картці не буде вже наступного ранку: що треба знати, щоб не залишитися без грошей на свята

Щедрівка у стилі Тіни Кароль: як співачка вдихнула нове життя в український фольклор