Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко зараз відпочиває в Італії. У своєму мікроблозі дівчина поділилася ефектними знімками.

Соня Євдокименко, внучка Софії Ротару, насолоджується відпочинком в Італії. У цій поїздці дівчину супроводжує її бойфренд Денис Жаданов, а також батьки Руслан і Світлана Євдокименко. Чи вирушила в цю поїздку разом з родичами Софія Ротару, поки невідомо, адже її мікроблог останнім часом не поповнювався новими знімками.

А ось Соня систематично поповнює свою сторінку в соцмережі ефектними знімками. Цього разу дівчина влаштували собі фотосесію на тлі морського пейзажу. Позувала Соня в білих брюках широкого крою і нюдовом ліфі від купальника, який практично зливався з засмаглим тілом дівчини. Соня, яка раніше пробувала свої сили в модельному бізнесі, приймала ефектні пози для фото. Внучка легендарної виконавиці продемонструвала свою ідеальну фігуру на тлі прекрасного вигляду. Позувала Соня босоніж і з розпущеним волоссям.

Фолловери обсипали Соню компліментами і побажали їй гарного відпочинку.

Нагадаємо, Соня Євдокименко вчилася в Англії, після чого вирішила продовжити свою освіту в Америці. Внучка Софії Ротару пробувала свої сили в модельному бізнесі, проте великих успіхів не досягла. Тепер Соня вирішила підкорювати поп-сцену і вже записала кілька пісень. Раніше дівчина зустрічалася з французьким бізнесменом Марком Дюменілем, проте тепер серце красуні завоював одеський бізнесмен Денис Жаданов.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко похвалилася фігуркою в маленькій чорній сукні. Яка красуня!

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару Соня Євдокименко показала, як насолоджується відпочинком в Італії разом зі своїм бойфрендом.