У мережі показали унікальні кадри незвичайного автомобіля ГАЗ. Всім українцям відомий цей легендарний автомобіль і кожен міг на ньому покататися.

Про це повідомляє портал "wroom"

В експериментальних цілях був проведений автомобіль на заводі ГАЗ. Він був зроблений для фермерських робіт і був унікально модифікований. Цей автомобіль марки ГАЗ ніхто не бачив раніше, так як ні на одній виставці і ні в одному журналі його не показували. Цей незвичайний ГАЗ-33095 здивує навіть найдосвідченішого автолюбителя.

ГАЗ
ГАЗ

Унікальне авто було вироблено в 1966 році для фермерів. Відомо, що в ті часи було чимало проблем з обсягами збуту середньотоннажних вантажівок, і всі водії шукали всілякі способи, щоб знайти нову нішу для того, щоб завантажити вантажний конвеєр хоч якоюсь роботою. Саме тоді народилася ідея створити ГАЗ-33095, який буде застосований з метою фермерських робіт. Він складався з деталей звичного газу більший розмірів, але виглядає він набагато менше звичайного. Прохідність цього модифікованого автомобіля була дуже важлива, з чим творці намагалися впоратися за всяку ціну.

За основу було взято шасі ГАЗ - 3309 з турбодизелем ГАЗ-5441.10. У ті часи ГАЗи потужністю в 116 кінських сил виготовляли самостійно на своїх же майданчиках. Після чого ці шасі дуже сильно скоротили в довжині, а задній міст зробили односхилим. Щоб значно збільшити прохідність автомобіля, творці вирішили взяти кулачковий диференціал від ГАЗ-66 і застосували шини Кі-55а.

ГАЗ
ГАЗ

Що стосується розмірів ГАЗ-33095, то він був досить маленьким в порівнянні з класичним ГАЗом. Але при цьому його вага зменшився всього на 350 кілограм.

Після робіт і змін прийшов час перевірки автомобіля. На превеликий жаль, він виявився не стійким, а витрата палива знизити не вдалося.

Було прийнято рішення закрити цей проект, так як модифікований ГАЗ був гірше звичайного ГАЗ-3309.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про унікальні знахідки антикварних автомобілів.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", ціни на автомобільний газ зростають з неймовірною прогресією.