Експерти попередили людство про те, що до кінця цього століття люди зіткнуться з глобальними змінами клімату, які призводитимуть до катастроф, а температура підвищиться ще на 3 градуси.

Про це повідомляє портал "Уніан"

Всі мешканці нашої планети помітили, що за останні десятиліття клімат кардинально змінився, пори року зрушили, а температура повітря зростає з кожним роком все вище. За останні 50 років можна все частіше спостерігати небезпечні природні явища, які несуть за собою катастрофи, забираючи життя у людей і знищуючи їх будинки. Посухи, повені, шторми і екстремальна температура на сьогоднішній день – звична ситуація.

Експерти поділилися своїми прогнозами, які можуть налякати багатьох жителів нашої планети. В останній доповіді ООН про зміни клімату було сказано про те, що під кінець століття температури підвищиться на цілих 3 градуси, що призведе до змін в екосистемах світу.

Повінь
Повінь

Це дуже сумна статистика, яка говорить про жахливі події. Експерти повідомили про те, що за останні 50 років по всьому світу померло понад 650 тисяч осіб через посуху, через шторми життя позбулося понад 550 тисяч осіб, повені забрали життя у 59 тисяч людей, а екстремальна температура погубила майже 56 тисяч осіб.

Крім цього, вчені розповіли про те, що призвело до кардинальних змін клімату. Вони кажуть, що викиди парникових газів, активне будівництво, спалювання газу і нафти, дуже активне будівництво, вихлопи техніки, вирубка лісів і багато іншого губить світ.

Пожежа
Пожежа

Міжурядова група експертів розповіла про те, що зростання температури на 1,5 градуса може призвести до глобальних катастроф і нерівності в суспільстві, а підвищення температури на 3 градуси може виявитися зовсім згубним.

Вчені стверджують, що можуть з'явитися спалахи небезпечних хвороб, таких як лихоманка, малярія та інші небезпечні хвороби. Також ці зміни можуть вплинути на права людини як на воду, так і на їжу і навіть не житло.

Нагадаємо, що синоптики повідомили про те, що в серпні буде рекордна спека.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українців попередили про небезпечні циклони.

Також портал "Hyser" писав, що експерти повідомили, як обманюють туристів в Єгипті і Туреччині.