В Анталії (Туреччина) в двох різних точках палають потужні пожежі у лісах, через що місцевих жителів доводиться терміновим чином евакуювати. Відомо, що вогонь дістався до житлових кварталів, де його намагаються погасити пожежні служби і звичайні люди.

Про це повідомляє портал "Hurriyet"

Проблема з лісовими пожежами постійно турбує всіх жителів світу, які злякано бачать таку картину. Вся справа в тому, що на вулиці стоїть аномальна спека, яка і призводить до пожеж в лісах. Так, нещодавно стало відомо про лісові пожежі в турецькій Анталії.

Пожежа спалахнула неподалік від селища Манавгат на території лісу, через вітер вогонь перейшов на населені пункти. Вогонь майже перейшов на станції заправки на шосе Анталія-Аланья. Рятувальники роблять все, щоб на АЗС не спалахнула пожежа.

Після того, як полум'я торкнулося центру міста, 3 квартали людей довелося терміново евакуювати. Місцева влада заявила, що ця пожежа є найпотужнішою за всю історію регіону. Поки мер Шукрю Сезен говорить про те, що пожежу не вийшло локалізувати.

Пожежа в Анталії
Пожежа в Анталії

Пожежа в Анталії
Пожежа в Анталії

В результаті пожеж серйозно постраждала велика кількість будинків і підприємств. Трафік в регіоні повністю заблокований, пожежу намагаються гасити силами вертольотів. Навіть звичайні жителі намагаються допомогти пожежним службам за допомогою пляшок води.

Пожежа в Анталії
Пожежа в Анталії

Якщо говорити про постраждалих, то на даний момент інформації про те, чи є постраждалі, немає. Також немає інформації і про долю українців, які зараз відпочивають в Анталії.

До речі кажучи, ця лісова пожежа-вже не перша в турецьких регіонах. У першому місяці літа спалахнула пожежа біля курорту Мармаріс, в результаті чого загинула 1 людина. Більше того, пожежу було дуже важко гасити через те, що на вулиці був сильний вітер.

Нагадаємо, що у центрі Києва спалахнула серйозна пожежа, яка знатно налякала всіх жителів столиці.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у Кривому Розі через потужну пожежу в будинку престарілих довелося евакуювати безліч людей.

Також портал "Hyser" писав, що у російському місті палають ліси, вогонь охопив близько 1,5 мільйона гектарів.