Популярна українська співачка Оля Полякова проводить свої літні канікули, насолоджуючись теплими променями сонця, у Франції, куди відпраїлася зі своєю дочкою Машею.

У своєму Instagram вона опублікувала своє фото, на якому зображена в повний зріст на терасі вілли і дивиться на море. Полякова для знімка вибрала міні-купальник в леопардовий принт і поміркувала на тему відкритості і прийняття себе.

""В 15 рано, в 50 пізно... А коли не рано і не пізно? Коли можна бути самим собою?"
Ейджизм і сексизм це якраз про страх. Страх бути засудженим, засудженим, страх заявити про себе, бути собою таким, яким ти є, залежати від чужої думки, від чужих оцінок.
Колись я перестала боятися бути смішною. Це принесло мені удачу. Зараз я вчуся бути відкритою. Любити себе, свій вік, своє тіло, свої думки і почуття. Любити людей такими, якими вони є, не вимагаючи від них відповідати моїм очікуванням. Вчуся бути, а не здаватися. І я не боюся, що це комусь не сподобається. Можливо, це і змушує мене працювати над собою, бути повною ідей, планів, енергії, пристрасті і любові.
Чого і Вам бажаю! ❤️❤️❤️ps! Пост не про Машу , пост про нас дорослих, які бояться всього на світі)", - підписала знімок Полякова.

Це була своєрідна відповідь хейтерам на їх реакцію на першу пісню Марії та її мати. Раніше співачка вже брала інтерв'ю у дочки з цього приводу, опублікувавши відеозапис у своєму мікроблозі.

Не всі шанувальники відреагували на довгий пост позитивно-дехто розчарований її точкою зору. Але більшість все ж зійшлися на думці, що важливі тільки близькі, а в окрузі завжди знайдуться ті, хто чимось незадоволений.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова в стрінгах похвалилася розтяжкою, проте шанувальників здивувало щось інше.

Також Hyser повідомляв, що Оля Полякова продемонструвала шанувальникам свої підтягнуті форми в облягаючих лосинах.

Нагадаємо, що Оля Полякова разом з подружкою похвалилися фігурами на пляжі.