Шоумен і російський комік Гарік Харламов похвалився своїм передплатникам в соціальній мережі Instagram перукарськими талантами своєї дочки Анастасії.

Зірковий батько опублікував кадр, на якому його спадкоємиця позувала в оригінальному головному уборі, створеному власноруч. Артист пояснив: "Моя принадність 🥰 Настюха зробила собі головний убір в українському стилі і коси заплела) мімімішний пост)".

У коментарях до посту фоловери оцінили зачіску Анастасії Харламової комліментами і відзначили, що дорослішаючи, дівчинка стає все більше схожа на батька.

Не обійшлося і без гумористичних оцінок від фоловерів:

Після розлучення Гаріка Харламова і Христини Асмус їх дочка Анастасія залишилася жити з матір'ю. Але, за розповідями інсайдерів, зірковий батько бере активну участь у житті чада.

Зараз дівчинка знаходиться на Шрі-Ланці, куди вирушила разом з мамою. Христина Асмус бере участь у зйомках кінопроекту "Булки", які проходять на тропічному острові. "Незважаючи на те, що все закрито і зараз тут сезон дощів і ураганів...ми на Шрі-Ланці!! 🇱 🇰 🌴 "- написала знаменитість у своєму мікроблозі.

Христина Асмус з дочкою Анастасією. Фото: Instagram

Раніше "Hyser" писав про те, що Христина Асмус була помічена в компанії іноземного актора і спровокувала чутки про своє особисте життя.

Також наш портал розповів про те, що у мережі з'явилися кадри, що підтверджують, що у Гаріка Харламова роман із зіркою серіалу "кріпосна".

Нагадуємо, що Христина Асмус похвалилася актробатичними вміннями на колоді і викликала шквал захоплених емоцій в мережі.