Знаменита виконавиця Оля Полякова опублікувала у своєму мікроблозі гнівний пост, в якому відповіла на претензії хейтерів на свою адресу. Знаменитість щиро обурила тому, що деякі користувачі соцмереж дозволяють собі невтішні висловлювання на адресу неї і її дочки Маші.

Артистка насолоджується відпочинком на Лазурному березі, але позитивні враження від французьких канікул затьмарює злостивий негатив. "Ви розумієте що зовнішність це чиста смаковщина, і те що подобається одному, не любо іншому, і це взагалі не предмет для суперечки! Я витримаю будь-який хейт і критику…" - написала Оля Полякова.

Вона різко висловилася з приводу того, що її старша дочка також стала об'єктом хейтерських зауважень: "Що треба мати в голові що б писати підлітку ти жирна, страшна ітд, що потрібно мати в голові і душі...".

Вона зізналася, що їй набридло боротися з заздрісниками, оскільки деяким з них "допоможе тільки лоботомія". В якості ілюстрації до своїх слів вона розмістила пляжне фото в стильному купальному вбранні і в черговий раз надала фанатам можливість оцінити її фігуру:

До слова, днями дочка зірки Маша Полякова виступила у складі групи" шви", але її манера виконання і те, що в її піснях присутня ненормативна лексика. Однак сама Оля Полякова переконана, що її спадкоємиця правильно робить, що не боїться експериментів і пробує себе у творчості.

Раніше "Hyser" писав про те, що Оля Полякова розповіла, чому її дочка співає матом.

Також наш портал розповів про те, що у мережі обговорюють виступ сольний дочки Олі Полякової.

Нагадуємо, що Оля Полякова похвалилася оригінальною банною фотосесією і похвалилася своїми голубцями.