Ось і завершилися зйомки сьомого заключного сезону популярного телесеріалу "Свати", який став улюбленим для багатьох українців.

Зйомки велися в Грузії і українці вже в передчутті нового сезону, в якому побачать артистів, за якими встигли скучити за такий тривалий час.

Однак не всі актори з'являться в новій частині телесаги - деяких з них вже немає в живих, а деякі відмовилися від участі в зйомках. Відомо, що глядачі не побачать Мітяя і Ольгу Миколаївну в заключному сезоні.

"Без Ольги Миколаївни і Мітяя Сватів не уявляю, при всій повазі до решти чудовим акторам!", "Як чекаю нові серії це таке щастя боже мій я дуже люблю цей серіал Я скільки років дивлюся досих пір кожен день Свати .",- пишуть фоловери офіційної сторінки "Сватів" в Instagram.

Але зате Івана Степанова Будько (Федір Добронравов) і Валентину Петрівну (Тетяна Кравченко) фанати будуть споглядати у всій красі.

Днями з'явився на сторінці відеоролик, який зняв Леха (Олексій Долдонов) на свій телефон. Він показав, як проходили зйомки телесеріалу. У кадрі можна побачити усміхненого Івана Будька.

"Свати 7 за лаштунками. 🤫 🥰 ",- написав адмін групи.

Нагадаємо, що перша частина "Сватів" вийшла на екрани в 2008 році. Двосерійний сімейний серіал припав до душі телеглядачеві і було прийнято рішення зняти продовження 16-серійного телесеріалу. Потім з'явилися Свати-3, 4, 5 і 6.

Сьомі "Свати" почали знімати після багаторічної перерви - їх зйомки планувалися в Білорусі, але через пандемію коронавірусу перенесли до Грузії.

Раніше Hyser писав про те, що Тетяну Кравченко засікли біля басейну в купальнику-актриса розважалася в компанії молодої колеги.

Також Hyser повідомляв, що у мережі обговорюють архівні знімки Тетяни Кравченко.

Нагадаємо, що Тетяна Кавченко і Федора Добронравова засікли за ніжностями на лавочці.