Радянський і російський композитор, співак і автор пісень Ігор Ніколаєв поділився зі своїми шанувальниками архівним знімком, на якому зображений ще дитиною з батьками і бабусею.

Він опублікував фотографію в День народження свого покійного батька, якому в цьому році могло б виповнитися 86 років, але його не стало в 1981 році.

"Сьогодні день народження мого батька, дивного Сахалінського поета, моряка, члена Спілки письменників СРСР Юрія Ніколаєва (1935-1981). На цьому фото-я з татом Юрою, мамою Свєтою і бабусею Шурою. Навіть зараз відчуваю, як мені добре і затишно серед них. Татко, дорогий мій, З днем народження! Люблю і пам'ятаю. Пам'ятаю і люблю.",- написав артист під фото.

Також він опублікував відеозапис, на якому показав, що відвідав могилу батька. "Ось мамі розповім, що я тут був, і від тата їй передам великий привіт", - сказав композитор.

"Ти успадкував його найкращі риси! Світла пам'ять🙏 🏻", - написав під постом гуморист Максим Галкін.

"🙌 🙏 🙏 🙏",- залишив смайлики концертний директор, гуру і наставник більше 20 артистів, що займають лідируючі позиції на ринку російського шоу-бізнесу Табриз Шахіді.

"Світла пам'ять🤍 🙏", - написала Аніта Цой.

"🙏🏻🙏🏻🙏🏻", - залишила Катя Лель.

"Татові-світла пам'ять!🙏 🏻 Бабуся-яка красуня! Мама-чарівна дівчина! Прекрасне фото! ❤ ️ ",- написала співачка Наталі.

Раніше Hyser писав, що Ігор Ніколаєв розповів про дивну дружбу з Леонідом Агутіним.

Також Hyser повідомляв, що у Мережу потрапило відео пристрасного поцілунку Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Нагадаємо, що неповнолітня дочка Ігоря Ніколаєва зібралася заміж.