У соціальній мережі показали унікальні кадри старого предка легендарного радянського автомобіля марки "Запорожець". Унікальний прототип знаменитого ЗАЗ-965 було відображено на фотоапарат ще в 1959 році в центрі Києва на Хрещатику.

Про це повідомляє портал "mmr"

На старій фотографії можна побачити радянський автомобіль марки "Москвич-444", який вироблявся два роки з 1957 по 1959 рік.

Варто відзначити, що цей унікальний автомобіль не збиралися розробляти в Москві, а його почали будувати, як аналог малолітражного автомобіля для Запоріжжя. Вперше на світ цей автомобіль з'явився ще в 1958 році, а вже навесні наступного року його було транспортовано в ЗАЗ. Після цього вже восени 1960 року почали випускати всім відомий ЗАЗ-965. Важливо зауважити, що він досить сильно відрізняється від свого попередника - "Москвича-444".

Особливостями радянського автомобіля є V-подібний двигун і двигун з 4 циліндрами. На відміну від аналога "Москвич-444", максимальну швидкість "Запорожця" збільшило до 90 кілометрів на годину. Розміри багажника значно збільшилися, а якість кузова стала набагато якісніше і міцніше, додали обігрівачі і продвинуті крісла, які можна було опускати.

Москвич
Москвич

Дизайн легендарного автомобіля по-своєму унікальний, його ні з чим не сплутати. Його повітрозабірники, що мають округлі форми, які розташовані в задній частині "Москвича-444", були замінені на решітку поздовжньої форми. Декоративна гребінка, яка була в салоні автомобіля, була прибрана, а також виштамповка, що знаходилася на дверях, була теж прибрана.

Не варто упускати те, що вже через кілька років після випуску першого "Москвича-444" почали масштабно випускати "Запорожці", які з'явилися на світ вже в кінці 1960 році.

Нагадаємо, що у мережі розповіли, які автомобілі користуються особливим попитом в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", в Інтернеті показали фотографії незвичайного газу, який так і не вийшло запустити у виробництво.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали волгу-кабріолет рожевого кольору.