У мережі оприлюднили моторошні кадри, на яких можна побачити, що сталося в Одесі після неймовірного потопу. Люди зняли відеоролики на свої телефони після жахливої стихії, щоб всі українці могли побачити ці жахливі кадри.

Про це повідомляє портал "OBOZREVATEL"

Відомо, що нещодавно в Одесі, куди з'їхалося дуже багато туристів, був масштабний потоп. Через неймовірну кількість опадів курортне місто затопило. Чорне море стало дуже брудним, і велика кількість водоростей виявилося біля берегів, але це ніяк не зупинило любителів купуватися.

У ніч на 22 липня в Одесі випала приголомшлива двомісячна норма опадів. Буквально за одну ніч місто зіткнулося з неймовірними потопами, які залишили безліч будинків без світла.

У районі Лузанівки море просто вирує і штормить. Вода прогрілася до 25 градусів вище нуля, а біля берегів накопичилася велика кількість водоростей, які покрили цілий пляж, замінивши білий пісок. Незважаючи на це, людей на пляжі дуже багато, але купатися вирішуються не всі. Прибирання на пляжі йде повним ходом, не даючи прибиральникам відпочити.

У самому місті затопило багато будинків, автомобілі зносило течією, а люди отримали численні травми. Район Аркадії постраждав найбільше, особливо клуби і караоке, які знаходяться на березі Чорного моря під відкритим небом. Що стосується ресторанів і кафе, то вони працюють в звичайному режимі.

Всі доріжки і стежки, що ведуть до моря, були зруйновані, власники кафешок намагаються покрити збитки, так як через велику кількість опадів було завдано колосальних збитків. Водорості покрили пляж, а люди скаржаться на нестерпний сморід каналізації. Біля берега плаває багато пляшок і використаних масок. Люди відмовляються плавати в морі через величезне скупчення медуз і водоростей.

Нагадаємо, що синоптики повідомили, що на території України будуть шторми.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українців просять ховати автомобілі, так як рухається шторм.

Також портал "Hyser" писав, що українцям повідомили, що прийдуть грози і зливи, але велика температура йти не збирається.