Героїня проекту" Холостячка " Ксенія Мішина розірвала остаточно стосунки з переможцем телешоу Олександром Аллертом.

Вони разом пробули менше року і зараз Мішина вчиться жити заново.

Про розставання першою написала Мішина, проте подробиць колишні закохані не розповідають. Їхні стосунки закінчилися тихо і мирно, бех скандалу. Тепер кожен з них влаштовує своє особисте життя по-новому. На щастя, у кожного є своя робота, в яку можна піти з головою.

Актриса розповіла у своєму Instagram про те, що стала членом журі нового сезону талант-шоу "Україна має талант".

"Поділюся з вами враженнями ... досить непростий період мого життя. Багато всього змінилося. А незвичайність завжди викликає страх і сумніви", - пише Ксенія Мішина.

За словами колишньої "холостячки" сидіти в кріслі їй і яскраво, і потужно, і складно. Вона дуже хвилюється, щоб зробити правильний вибір і дати можливість кращому.

"Я завжди намагаюся у всіх складнощах бачити тільки можливості. Незважаючи на те, що мені важко, енергія, яку ми створюємо в моменті – безцінна і коштує всіх витрачених нервів. Не бійтеся челленджів у своєму житті. Впускайте все, що відбувається. Проживайте! Взаємодійте! Не бійтеся проявляти себе, і світ обов'язково вас віддячить!"- уклала Ксенія Мішина.

Мішина вибрала знімок, на якому постала в білосніжному піджаку, надітого поверх боді. Волосся вона акуратно зачесала назад, а очі виділила коричневим кольором. Образ актриса завершила довгими сережками.

Раніше Hyser писав про те, що Ксенія Мішина порадувала своїх шанувальників барвистим фото.

Також Hyser повідомляв, що Ксенія Мішина розкрила кривавий секрет про зв'язок з Еллертом.

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва сильно здивувала своїх шанувальників недавнім перетворенням.