Популярний російський співак Борис Моїсеєв останнім часом вкрай рідко з'являється на публіці.

Вся справа в тому, що артист соромиться свого обличчя, на якому позначилися наслідки перенесених пластичних операцій, пишуть "Факти", посилаючись на росЗМІ.

Кажуть, що останнім часом 67-річний Моїсеєв веде самітницький спосіб життя. Він рідко виходить на вулицю, а по дому йому допомагає домробітниця.

Джерело пише, що у Моїсеєва працюють не всі м'язи обличчя, а також є проблеми з мовою.

Знайомі артиста вважають, що підірвати його здоров'я могли хірургічні втручання, адже співак захоплюючись, пластикою, зробив досить багато пластичних операцій. Одна з дизайнерів, яка працювала із зіркою розповідала, що Моїсеєв одного разу ліг під ніж, щоб прибрати зайві кілограми.

"Я шила костюм для Бориса. Він запрошував мене до себе додому в квартиру на Садовому кільці... У той період, щоб виглядати найкращим чином, Борис вдався до пластичної хірургії, зробив фігуру стрункішою, і костюм кілька разів довелося перешивати. Пам'ятаю, що все оточення Бориса турбувалося через це його рішення. Подібне втручання в організм і могли призвести до хвороби", - розповідає вона.

За словами помічника артиста Бориса Гороха, Моїсеєв робив кругову підтяжку обличчя, ботокс, а також ліпофіллінг живота і це частина операцій. Співак перед кожною з них жартував, що прощається з друзями.

А режисер Анатолій Демидов стверджує, що здоров'я співака підірвало неправильне харчування - він міг або нічого не їсти, або з'їдати за один раз занадто багато.

До речі, останнім часом артист публікує у себе на сторінці в соцмережах, в основному, архівні фото. Або ж ховає обличчя під маскою.

Винятком став його день народження-тоді Борис Моїсеєв сфотографувався з відкритим обличчям.

Раніше Hyser писав, що Ющенко показав як виросли його діти.

Також Hyser повідомляв, що зірка" бригади " Павло Майков розлютив шанувальників дивним постом в соціальній мережі.

Нагадаємо, що фанати стурбовані зовнішнім виглядом актора Дмитра Дюжева.