Українська ведуча і актриса Дар'я Трегубова опублікувала у своєму в Instagram чорно-білі фотографії, на яких позує біля вікна напівоголеною.

Артистка встала спиною до об'єктиву, прикрившись спереду чорним пальто - ззаду ж вона абсолютно оголена.

"Моя подруга каже, що я лінива ж... і давно нічого не пишу в Instagram. Мені є чим виправдатися, чесно)) і так, обіцяю днями нові прекрасні вірші в #дашачитає #дашачитає
А поки-прекрасні високохудожні фото by @vodchenko_anastasia", - написала вона під фотографіями.

"Ох! 🔥 ", "Як я чекала❤️❤️❤️❤️", "яка ти жіночна 😍❤️", "подивилася фото і зрозуміла, що 100% знайдуться ЯЖКМАТери які скажуть" що за розпусні фото?! "а я скажу так офігенно круті ФОТКИ! ❤ ️ 🔥 😍 ", "Ну не лінива . А красива !", "Дар від вітру-свобода, мрія. Дар від сонця-любити нескінченно. У небесах народилася Краса, втілена в жінці вічно. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💐🌸💐", "І правда високохудожнє 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪", - пишуть фоловери.

Раніше Дарина вже публікувала чорно-білий знімок, на якому вона показала обличчя крупним планом. Ведуча відображена в чорній майці, а її рука прикриває пів-обличчя.

Вона подякувала своїм фоловерам за зворотний зв'язок: "Друзі, спасибі вам величезне за все і кожну Вашу реакцію на мої пости-і, звичайно ж, на мій улюблений проект #дашачитає #дашачитає", - написала вона.

Раніше Hyser писав, що мама Наташі Корольової нарвалася на критику хейтерів через надто відвертого вбрання.

Також Hyser повідомляв, що Наташа Корольова була помічена в кущах в роздертій кофті.

Нагадаємо, що мама Наташі Корольової показала, як виглядає її старша дочка.