У Міністерстві інфраструктури заявили про нові штрафи для українських автомобілістів

З минулого року український уряд почав вживати заходів для того, щоб на наших дорога більш чітко проводився габаритно-ваговий контроль, тобто уряд визначатиме, хто з водіїв перевантажує свої фури і відповідно до цього накладатиме штрафи. Незабаром в Україні почнуть діяти нові заходи для запобігання проїзду перевантажених машин по дорогах. Про це повідомляє iнформаційний портал "УНІАН".

Повідомляється, що в рамках засідання Президії Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України і Національної ради реформ глава Міністерства інфраструктури Олександр Кубарков заявив, що з 1 жовтня в Україні почнуть роботу автоматичні системи виписки штрафів за порушення норм габаритно-вагового контролю.

За його словами, в даний момент були прийняті вже всі необхідні законодавчі акти для введення вагового контролю. Перед тим як вийти на канікули, в парламенті внесли зміни в усі кодекси і профільні законопроекти, так що тепер в уряду з'явилася можливість штрафувати в автоматичному режимі.

Крім цього, глава відомства повідомив, що в цьому році в Україні з'явиться 40 комплексів автоматичної фіксації вагового контролю, тобто в загальному до кінця року їх кількість складе від 130 до 140 комплексів.

Зазначимо, що штраф за перевищення габаритно-вагових норм при перевезенні вантажу без відповідного дозволу залежить від сили порушення. Наприклад, якщо норма перевищена на 0-10%, то штраф складе 8,5 тисяч гривень, з 10-20% — 17 тисяч гривень, від 20% до 30% — 34 тисячі гривень і, нарешті, при перевищенні норм більш ніж на 30% штраф складе 51 тисячу гривень.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям пояснили нюанси роботи платних парковок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які штрафи потрібно буде виплачувати за борги по комуналці.

Також "Hyser" писав, що курців попередили про те, що сигарети можуть зникнути з супермаркетів.