Популярна українська телеведуча Леся Никитюк пообіцяла своїм шанувальникам, що сходить на побачення з тим чоловіком, якого вони виберуть.

На вибір Леся залишила шістьох чоловіків, серед яких можна споглядати телеведучого Сергія Притулу і засновника Tesla Ілона Маска. Всі фотографії вона проілюструвала власними зображеннями, щоб фоловери могли наочно зрозуміти, з ким же Нікітюк виглядає краще.

"Давно хотіла спитати у вас!
А якого чоловіка ви бачите поряд зі мною?
1. Професійний актор
2. Телеведучий
3. Мільярдер
4. Водій маршрутки
5. "любитель тварин»
6. Айтішник
Вибирайте в коментах і я одразу йду з ним на свіданку☺️ " (Орфографія збережена - прим. ред.), - написала вона під постом.

Підписники екс-ведучої тревел-шоу "Орел і решка" розійшлися, звичайно ж, в думках, але більшість з них все ж вибрали Притулу, хоча всім давно відомо, що він одружений. "Притула, просто хочеться подивитися на реакцію [його] дружини на побачення", - написав один з фоловерів.

"Леся, бери капітана дального плавання. Бажано-сироту. Соррі за чорнгватий гумор, але свекруха-то не твоє 😂", - сміється інший коментатор.

"Актора канешно😂👌🏼", "Притула", "Він реально професійний актор", "Самый первый 😂😂😂😂", "Где Джаред?", "Канєшно Притула👍🏻😊", "Водій маршрутки🔥", - жартують користувачі.

Раніше Hyser писав про те, що Леся Нікітюк розповіла про розрив з чоловіком.

Також Hyser повідомляв, що Леся Нікітюк одягла корсет і мереживо.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк заінтригувала шанувальників новим знімком.