Популярна російська телеведуча і співачка Ольга Бузова поділилася зі своїми підписниками новими яскравими знімками з відпочинку.

Цього разу вона вирушила до Греції, яку відвідала вперше. У своєму Instagram зірка опублікувала відеоролик, на якому показав свої справжні емоції. Бузова не могла повірити, що бачить наживо всі ці будинки з блакитними дахами.

Але першим знімком став знімок інтригуючий. Ольга опублікувала фото на тлі море написала: "Wow 🤩 я тут🙌 🏻 💭 💭 💭".

На ньому Бузова постала в ультра-коротких шортах, топі чорного кольору, сумочкою Prada і білою сорочкою. Вона підняла в голову вгору, закрила очі і застигла в моменті під теплими променями грецького сонця.

Фан-паблік також опублікував фото співачки. "Вона на місці 🥰 @buzova86", - підписав знімок адмін групи.

Нагадаємо, раніше Ольга Бузова своєю поведінкою підірвала мережу. На концерті HammAli & Navai в Москві вона була помічена в неадекватному стані. Відеозапис Бузової опублікувала у своєму Instagram модель, яка нещодавно стала мамою, Олеся Кафельникова.

Співачка закривала очі, махала руками, а потім і зовсім впала на підлогу. Шанувальники творчості зірки вирішили, що вона перебувала в алкогольному стані і почали говорити, що співачка пристрастилася до алкоголю.

Її подруга Вікторія Боня висловила свою думку з приводу танців Бузової.

"Ну і що. Людина хіба не може випити і розслабитися. Раптом настав "сухий закон", і всі такі правильні стали", - відповіла вона.

Раніше Hyser писав про те, що Ольга Бузова оскандалилася, прийшовши до церкви з голим животом.

Також Hyser повідомляв, що у мережі розповіли, як Ольга Бузова сіла на склянку.

Нагадаємо, що Ольга Бузова попросила у росіян вибачення.