Зупинилося серце матері знаменитого актора Ахтема Сеітаблаєва

В родині відомого українського актора і режисера Ахтема Сеітаблаєва сталося горе. Пішла з життя мати зірки, яка жила в окупованому Криму. Про це інформує Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook.

Субіє ханум Налбандова пішла з життя у віці 83 років. Причина смерті не уточнюється. За життя мати Ахтема Сеїтаблаєва була великою і багатогранною жінкою, яка була педагогом, співачкою, актрисою, письменницею і вела першу телевізійну дитячу передачу.

Субіе ханум Налбандова з'явилася на світ в 1938 році в Криму. Через 6 років після її народження, її сім'ю депортували їх півострова. Більше десяти років сім'я Субіє проживала в спецтаборі в жахливих умовах. У 1955 році родині вдалося виїхати до Таджикистану, де Субіє ханум Налбандова почала робити перші кроки в музиці і пішла в гурток, створений її братом - майбутнім композитором Едемом Налбандовим.

Через довгі роки, в 1990 році сім'я Субіє повернулася на батьківщину - в Крим. Субіє ханум Налбандова почала викладати вокал і сценічну мову в Кримському училищі культури. У 1992 році вона почала працювати в ДТРК "Крим", де створила першу щурячу дитячу телепередачу.

Користувачі Мережі дуже болісно сприйняли відхід такої видатної жінки і розділили актором біль втрати.

"Дуже співчуваю", "яка багатогранна і сильна особистість ... Світла пам'ять", "нехай спочиває зі світом", "щирі співчуття!", "Щиро співчуваю пану Ахтему. Велика втрата для всього українського народу!", "Щирі співчуття Ахтему і всім рідним!", "Непоправне горе .... Серце рветься", - написали в коментарях.