Все частіше частіше на просторах мережі Інтернет ми зустрічаємо ретро автомобілі у відмінному стані, за якими вже твердо закріпилася назва "капсули часу".

Одна з таких була виявлена в Харкові, пишуть "uazmi".

Це "Москвич-412", який без малого простояв в гаражі 40 років, зберігшись практично в ідеальному стані. Сюжет про нього вийшов на каналі 2+2.

За словами журналістів, харків'янину Максиму автомобіль дістався від діда. Це новий 412 Москвич, який зійшов з конвеєра в 1983 році і з того часу майже завжди знаходився в гаражі.

Капсула часу-412, фото: 2+2

Власник ТЗ розповів, що коли машину викотили з гаража, в ній ще зберігся бензин, заправлений під час Радянського Союзу. Незважаючи на свій "поважний" вік, авто працює, як годинник.

На одометрі показано, що Москвич проїхав всього 4 тисячі кілометрів, а типовий запах нового салону підтверджує мінімальний пробіг.

Капсула часу-412, фото: 2+2

"Москвич-412" випускали в Іжевську в період з 1967 по 1998 рік. У 1982 році був проведений рестайлінг, після якого у авто з'явилася чорна радіаторна решітка з іншим малюнком і фірмова емблема "ІЖ". Також авто оснастили круглими фарами і утепленими в корпус дверними ручками. Емблема" ІЖ " також з'явилася на рульовому колесі.

За словами хлопця, його дідусеві дістався автомобіль на заслуги, однак потреби в ньому не було через те, що він їздив на іншій машині. Саме з цієї причини раритет провів в гаражі стільки часу.

Капсула часу-412, фото: 2+2

Машина збереглася в первозданному вигляді. Масло, гума, нова "запаска" - все рідне. Тільки вихлопна система згнила.

Зараз успадкований Москвич бере участь у виставках ретро техніки. За нього власнику вже пропонували хороші гроші, але він відмовився, так як має намір зберегти пам'ять про свого дідуся.

Раніше Hyser писав, що у Києві автомобілістів чекають нові штрафи.

Також Hyser повідомляв, що українців насмішило вірусне відео з "працівником місяця" на парковці.

Нагадаємо, що у мережі розповіли, які автомобілі користуються особливим попитом в Україні.