В одному з ізраїльських пологових будинків народилася незвичайна дівчинка - в її животі був справжній ембріон.

Даний феномен є великою рідкістю, адже зародження плоду виникає приблизно один раз на кожні 500 000 вагітностей, пише "The Times of Israel".

Малятко з'явилося на світ в медцентрі Ассута в Ашдоді на початку липня. На пізніх термінах лікарі бачили, що живіт дівчинки збільшений. Коли вона народилася природним способом, лікарі оглянули живіт і підтвердили, що всередині щось є. Медики в терміновому порядку провели ряд додаткових обстежень, включаючи УЗД і рентген.

Завідувач відділення неонатології Ассута Омер Глобус був здивований, коли всередині малятка виявився ембріон. Кращі фахівці центру провели операцію і витягли з її живота два утворення.

Останки виявилися несформованим ембріоном, а точніше частково розвиненим ембріоном - лікарі змогли побачити деякі кістки і серце.

Повідомляється, що оперативне втручання пройшло успішно - медики впевнені, що дівчинка одужає. Її вже виписали додому разом з мамою, у якої ще троє дітей.

За словами Глобуса, існує кілька версій щодо виникнення подібних випадків. За однією з них, вагітність починається як двійня, але потім один з ембріонів поглинається іншим.

Ізраїльський лікар пояснює, що такий феномен відбувається в процесі розвитку плода. Існують порожнини, які закриваються під час розвитку, і один з ембріонів входить в такий простір. Плід залишається всередині, але не розвивається повноцінно.

Раніше Hyser писав, що перед пологами Даша Квіткова зізналася, що у неї є непереборне бажання напитися.

Також Hyser повідомляв, що Даша Квітква відверто розповіла про проблеми в шлюбі з Микитою Добриніним.

Нагадаємо, що у мережі заговорили про другу вагітність Брухунової.