Потап і Настя Каменських порадували фанатів кумедним танцем

Популярна співачка Настя Каменських і репер Олексій Потапенко, який більше відомий як Потап є однією з найяскравіших пар українського шоу-бізнесу. Шанувальники активно стежать за особистим життям і творчістю зірки, а ті в свою чергу регулярно радують їх новим контентом. Цього разу зіркова пара влаштувала на камеру запальні танці, напередодні важливого анонсу. Відповідний ролик Каменських опублікувала на своїй сторінці в instagram.

Потап і Настя Каменських регулярно радують фанатів спільними знімками з відпочинку або просто показують, як проводять час разом вдома. Цього разу зірки вирішили здивувати мережу кумедним танцем. Так, Потап взяв Каменських за руку і подружжя почало ритмічно працювати стегнами.

"Завтра у нас велика подія😋 як думаєш, яка!?",- підписала знімок співачка.

Шанувальники активно стежать за життям зоряної пари, тому під знімком дуже швидко набралася величезна кількість коментарів. Фанати вже давно живуть напередодні того, що пара зважиться на первістка, тому припустили, що Каменських вагітна.

"Настя вагітна", "Потап вагітний?", "Настя красива, а ось шорти🙈 як же важлива правильна упаковка..️ ️ ", "Річниця💍", "мені так подобається 😂завтра відбудеться подія... і половина такі, - ви вагітні !!! Ну звичайно, вони прямо з сьогодні на завтра завагітніють🤣 🤣 🤣", "як приємно дивитися що ви разом ❤️ я пам'ятаю перший раз коли про вас дізналася 15 років тому ви виступали з безкоштовними концертами в Дніпропетровську на Дафі, а тепер ви нарешті реальна пара🔥 😍",- написали шанувальники.

Коментар. Фото: скріншот instagram
Коментар. Фото: скріншот instagram

Коментар. Фото: скріншот instagram
Коментар. Фото: скріншот instagram

Коментар. Фото: скріншот instagram
Коментар. Фото: скріншот instagram

Раніше портал Hyser повідомляв, що Настя Каменських похвалилася бікіні зі сміливого ракурсу.

Також наш портал інформував, що Настя Каменських поскаржилася на свою шкіру.

Нагадаємо, що Настя Каменських показала, як грається в басейні.