У мережі показали жахливі кадри про те, що сталося в Туреччині. Українці, відпочиваючі в курортному місті, розповіли, як бачили дороги, які плавилися, і димові завіси на пляжах.

Про це повідомляє портал "OBOZREVATEL"

Туреччину поглинули лісові пожежі, які дісталися до курортних міст, де відпочивали туристи. Величезне полум'я дісталося до готелів, наганяючи жах на всіх відвідувачів. Місцева влада оголосила термінову евакуацію людей з готелів, до яких підбирався вогонь. Багатьом туристам в зоні пожеж було рекомендовано залишатися в номерах, щоб не дихати гаром, при цьому закривши всі вікна.

Туреччина
Туреччина

Варто відзначити, що працівники в курортних містах повідомляють, що туристи поки не збираються відмовлятися від відпочинку навіть при такій ситуації.

На даний момент більшість туристів публікують різноманітні кадри палаючих гір і полум'я, яке дісталося до пляжів і готелів. Пожежа дісталася до найпопулярніших і барвистих місць в Сіде, Мугле, Анталії та інших містах.

Туреччина
Туреччина

Вчора, 29 липня полум'я впритул дісталося до 5-ти зіркових готелів в Міласі. Переляканих туристів закликали не панікувати і забрали на пляж, поки пожежники розбиралися зі стихією.

Зараз найбільше дісталося турецькому місту Мармаріс. Було прийнято рішення в терміновому порядку переселити людей в інші готелі, так як полум'я розгоралося все більше.

Туреччина
Туреччина

Українська жінка, яка стала свідком пожежі розповіла, що нещодавно повернулася додому з палаючого готелю в Ічмелері, який знаходиться саме в Мармарисі. Вона розповіла, що вчора, 29 липня ввечері вона збиралася повертатися в Україну. Але ввечері в цей день з'явився дим. За її словами, гід сказав не панікувати і вирушати до човна, щоб дістатися до безпечного місця. Решта туристів почали панікувати і проситися з ними. Що стосується самих турків, то вони особливо не переживають, мабуть місцеві жителі звикли до таких явищ.

Туреччина
Туреччина

Нагадаємо, що український потяг охопило величезне полум'я прямо на залізниці.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у Туреччині загорілися гори і полум'я дісталося до готелів.

Також портал "Hyser" писав, що у Россі стався великий вибух на газопроводі.