Більшість сучасної молоді напевно хоче собі татуювання. Ця мода з'явилася вже давно і багато людей хочуть прикрасити своє тіло різноманітними малюнками, написами або символами. Експерти розповіли, на які частини тіла не бажано наносити татуювання.

Про це повідомляє портал «Голос UA»

Ні для кого не секрет, що татуювання, нанесені на тіло людини – довговічні. Перш ніж зробити тату мрії, необхідно ретельно обміркувати це рішення. Але потрібно знати, що не всі місця на тілі людини сприятливі для такої модифікації. Якщо людина помилиться з місцем для тату, то воно з часом може стиратися.

Професійні дерматологи дали рекомендації для людей, які збираються зробити татуювання. Вони настійно рекомендують не набивати тату на тих місцях, де шкіра часто контактує з одягом. Також, якщо малюнок буде часто потрапляти на світло, є ймовірність того, що з часом він може втрачати свою насиченість.

Шкіра на долонях людини- зовсім невдале місце для татуювання. Шкіра на долонях - занадто жорстка. На цьому місці татуювання не залишиться на довгий час, а просто почне стиратися. Точно така ж доля чекає малюнок, якщо його набити на зворотному боці пальців. Кисті рук - теж не зовсім підходяще місце. Це не тільки чутливе місце, але і вкрай незручне для майстра. На кистях рук зображення буде не особливо яскравим, якщо воно кольорове, а чорний колір не буде зовсім чорним. Що стосується ступень, то через частый контакт з одягом зображення буде стиратися. Якщо робити зображення на ліктях, то через згинання малюнок буде теж стиратися. Плечі, ключиці - теж несприятливі місця для татуювань.

Якщо ви вже зробили татуювання або прийняли рішення піти на такий крок, то вам потрібно знати, як доглядати за своїм малюнком.

Необхідно ретельно зволожувати шкіру. Якщо ви будете педантично ставиться до своєї татуювання, то вона залишиться яскравою і барвистою. Після нанесення татуювання на тіло, не бажано з'являтися на сонячне світло 2-3 місяці тим місцем, де зображений малюнок, а також не носити обтягуючий одяг.

Нагадаємо, що експерти розповіли, яка ягода поліпшить ваше здоров'я.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", вчені розповіли, яка рослина врятує ваше серце.