На Донбасі стався серйозний скандал з угрупованнями "ДНР", куди готували молодих дівчат. Так, СБУ звинуватила керівника "військово-патріотичного клубу" під назвою "Амазонка" через те, що він нав'язував дівчатам свої ідеї щодо Донбасу.

Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

В СБУ розповіли про те, що в установі навчали неповнолітніх людей, які повинні були вступити в угруповання так званої "ДНР". Відомо, що за дорученням російських кураторів керівник клубу створив структуру, де зробив дисципліновану поведінку, а також ввів дотримання відстані у відносинах між людьми.

Також повідомляється, що з моменту початку атаки з боку Російської Федерації дохід клубу збільшився на основі звичайного гуртка в шкільному закладі. Як встановило слідство, навчалися в клубі переважно дівчата, які в подальшому повинні були служити в формуваннях "ДНР".

Також згідно з інформацією від слідчих, в клубі молоді дівчата проходили спеціальну підготовку. Крім того, молоді дівчата були одягнені у військовий одяг, а також навіть мали звання.

Воєнні
Воєнні

У процесі розслідування стало також відомо і про те, що зі своїми ученицями організатор клубу проводив особливу роботу. Він нав'язував їм ідеї щодо того, що вся Донецька область повинна бути відокремлена від України.

Згідно з інформацією від СБУ, засновник клубу скоїв злочини відповідно до частини 1 статті 258-3, в якій йдеться про утворення терористичного угруповання.

Також його звинувачують за статтею 260 частини 3 Про створення незаконних військових формувань і за статтею 304 частини 1 щодо залучення підлітків до злочинів. На даний момент відомо, що до суду відправили звинувачення на цього чоловіка, якого зараз розшукують правоохоронні органи.

Нагадаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін зробив гучну заяву щодо окупованого Донбасу.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", український президент Володимир Зеленський виступив з важливими словами щодо Донбасу.

Також портал "Hyser" писав, що екс-глава України Леонід Кравчук зробив заяву щодо ситуації на Донбасі.