Леся Нікітюк продовжує пошук свого єдиного. Теледива розповіла, якого чоловіка бачить поруч із собою.

Вчора Леся Нікітюк запропонувала своїм фоловерам в Instagram відповісти на одне питання. Теледиву цікавило, якого чоловіка її фанати бачать поруч з нею. Сьогодні зірка екрану проаналізувала відповіді своїх шанувальників і оголосила їх результати в сторіс. Як виявилося, більшість фоловерів бачать Лесю поруч з актором, телеведучим або мільйонером. Окремо Леся зазначила коментар, в якому фаната порадила Нікітюк вийти заміж за капітана далекого плавання і сироту. Дівчина вважає, що Леся не зможе знайти спільну мову зі свекрухою.

"Леся, бери капітана дального плавання. Бажано-сироту. Соррі за чорнгватий гумор, але свекруха - то не твоє», - написала прихильниця.

Після цього Нікітюк вирішила розповісти фанатам, якого ж чоловіка вона сама бачить поруч з собою.

«А я вважаю, що моїм чоловіком може стати та людина, яка за партнерські відносини, та людина, яка буде сміятися з моїх жартів, не претендувати на мою свободу, буде мені вірна, буде дружити зі мною, любити мене. Все інше ми скинемося і купимо", - поділилася з шанувальниками зірка екрану.

Схоже, Леся щільно зайнялася вирішенням нагальних проблем у своєму особистому житті. Теледіві вже 33 роки, а вона все ще незаміжня, і дітей у неї немає. Схоже, питання заміжжя зірки останнім часом стало хвилювати не тільки її фанатів, які вже довгий час «сватають» свою улюбленицю за... Сергія Притулу, який, до речі, одружений. Нікітюк і Притула багато років працюють разом, але заперечують романтичні стосунки один з одним. Хто знає, можливо, зовсім скоро Леся таки знайде щастя в особистому житті і покаже свого обранця широкій публіці.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк показала своїх женихів. Перебирає. Фанати голосують за Сергія Притулу.

Hyser також писав, що Леся Нікітюк показала свою "п'яту точку", склавши конкуренцію Кім Кардашьян.