Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко поділилася з шанувальниками фотографіями з весілля в Італії. Яку оригінальну сукню одягла спадкоємиця легендарної виконавиці!

Як ми вже писали, Соня Євдокименко проводить літні канікули в Італії. У цій поїздці дівчину супроводжують її батьки Світлана і Руслан Євдокименко, а також її коханий Денис Жаданов. Як виявилося, поїздка в Італію носила не тільки туристичний характер. Зоряна спадкоємиця разом зі своїм бойфрендом погуляла на весіллі у друзів Мімі і Алекса, які організували своє торжество на Амальфітанском узбережжі, в місті Позітано.

Знімками з торжества Соня поділилася в особистому мікроблозі. Для одруження друзів дівчина вибрала оригінальний наряд, дизайнером якого стала її мама. Соня позувала фотографу в жовтій сукні з рукавами "летюча миша". Ефектний наряд був настільки коротким, що ледь прикривав п'яту точку дівчини. Тонку талію моделі і співачки підкреслював пояс чорного кольору.

Ефектне вбрання Соня доповнила лаконічною зачіскою-низьким гладким хвостом, а також невагомими прикрасами – довгими сережками і браслетами на руці.

На одній з опублікованих фотографій вона зображена зі своїм бойфрендом. Соня і Денис відображені під час інтимного моменту – бізнесмен цілує свою кохану в щічку, а вона ніжно обіймає його.

Що ж, цілком можливо, що Соня знайшла свого єдиного і незабаром теж вийде заміж. Хоча легендарна бабуся дівчини Софія Ротару виступає проти раннього заміжжя внучки. Софія Михайлівна вважає, що Соні потрібно спочатку отримати освіту і самореалізуватися, а потім вже створювати свою сім'ю.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко похвалилася фігурою на тлі прекрасного пейзажу. Яка красуня, очей не відвести!

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару Соня Євдокименко показала, як розважається в Італії зі своїм бойфрендом.