Анастасія Волочкова наповнила свій мікроблог відвертими знімками. Зірка насолоджується відпочинком в Греції і не соромиться демонструвати свою фігуру в купальниках.

Російська балерина Анастасія Волочкова продовжує насолоджуватися відпочинком в Греції і ділитися з фоловерами яскравими знімками з теплої країни. Тепер мікроблог танцівниці буквально завалений її знімками в яскравих купальниках, так що зірка навіть втомилася придумувати підписи до своїх нових постів.

Цього разу Волочкова вирушила на морську прогулянку і поділилася з фанатами знімком з яхти. Зірка позувала на носі судна, продемонструвавши свою атлетичну фігуру і рівномірну засмагу. Позувала Анастасія в яскраво-жовтому купальнику-бікіні. Неоновий купальний костюм знаменитість доповнила темними окулярами від сонця і шовковою хусткою у волоссі.

Анастасія не стала цього разу демонструвати свій знаменитий шпагат, за який її активно критикують в мережі. Однак це не вберегло зірку від нападок хейтерів. Цього разу вони вирішили прокоментувати пальці на ногах балерини. Відзначимо, що Волочкова часто демонструє свої натруджені ноги. Багатогодинні тренування в пуантах відбилися на формі ніг зірки, деформувавши її пальці. Анастасія не соромиться цього і частенько публікує в мережі кадри з розтертими в кров ногами.

Нагадаємо, раніше Волочкова була примою-балериною у Великому театрі. Однак зараз зірка вже "на пенсії". Її звільнили з театру, тому Анастасія створює власні шоу. Однак в останні роки виступи балерини не користуються великою популярністю, фанати відзначають, що роки беруть своє. А деякі вважають, що балерина зловживає алкоголем, що позначається на її виступах і поведінці.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Волочкова хотіла похвалитися стрункою фігурою в бікіні, а нарвалася на критику від фанатів. Зірка вдихнула і більше не видихнула.

Hyser також писав, що Анастасія Волочкова ледь не стала лисою. Як балерина рятувала своє волосся?