Гарік Харламов показав фоловерам свою дочку, що підросла. Однак росіяни не оцінили образ малятка в українському стилі і розкритикували гумориста.

Днями Гарік Харламов вирішив показати фанатам свою дочку Анастасію. Дівчинка зробила собі саморобний вінок на голову і виглядала як справжня україночка.

"Моя принадність 🥰 Настюха зробила собі головний убір в українському стилі і коси заплела ) мімімішний пост)", - підписав фото Гарік.

На знімку Настя відображена в помаранчевій футболці з малюнком у вигляді пальм. На голові дівчинки незвичайна прикраса-саморобний вінок. А волосся зоряної спадкоємиці заплетене в коси зі стрічками.

Багатьом фоловерам гумориста такий образ дівчинки припав до душі. Однак знайшлися і критики, які розкритикували образ малятка. Втім, більшість фоловерів сперечалася, на кого із зіркових батьків більше схожа Настя. Тут думки розділилися: деякі вважають, що Настя успадкувала красу своєї мами, інші ж пишуть, що дівчинка – татова дочка.

Нагадаємо, дівчинка народилася в шлюбі Гаріка Харламова з Христиною Асмус. Після гучного розлучення батьків малятко залишилася жити з мамою. Однак батько намагається проводити з Настею якомога більше вільного часу.

Як повідомлялося раніше, Христина Асмус похвалилася відпочинком на Шрі-Ланці. З ким полетіла відпочивати актриса?

Hyser також писав, що Христина Асмус поділилася пікантним знімком. Актриса показала, як розважається у ванній.