Близько тижня тому в мережі з'явилася інформація про те, що в Україну прилетіли сестра і мама популярної співачки Наташі Корольової. Новина викликала резонанс, оскільки, як відомо, найбільш естрадній "русалці" в'їзд на українську територію – заборонений.

У мікроблогах матері артистки Людмили Поривай і її рідної сестри Ірини Осауленко з'явилося багато кадрів, зроблених під час прогулянок по Києву або зустрічей з друзями.

Сестра Наташі Корольової на початку 90-х років виступала на сцені і була відома під творчим псевдонімом Руся. Але через трагічні події в житті, пов'язані зі смертю сина – вона припинила естрадну кар'єру і разом з чоловіком Костянтином Осауленко переїхала жити в США. Зараз вона мама двох дітей-сина Матвія і дочки Софії.

Шанувальники зоряного сімейства попередили, що Руся повернулася в Україну для участі в якомусь творчому проекті. На подібні думки їх наштовхнув один з постів знаменитості в Instagram. На фото вона постала у вишиванці і з виразним макіяжем на обличчі:

У коментарях до публікації артистки фоловери обсипали її компліментами і зізналися, що з радістю знову побували б на її виступі:

Через деякий час в акаунті Ірини Осауленко була розміщена публікація, яка дала зрозуміти фанатам, що зірка знову полетіла в США.

Раніше "Hyser" писав про те, що мама Наташі Корольової показала, як виглядає її старша дочка.

Також наш портал розповів про те, що Наташа Корольова була помічена в кущах в роздертій кофті.

Нагадуємо, що мама Наташі Корольової обурила публіку надто відвертим вбранням.