Знаменитий російський ноумен Гарік Харламов поповнив список зіркових холостяків ще в минулому році після розлучення з актрисою Христиною Асмус. З тих пір шанувальники з цікавістю спостерігають за перипетіями в його особистому житті і чекають новин про його нову пасію.

Більш того, комік став помітно стрункішим і позбувся 15 зайвих кілограмів. З чуток, причиною такого перетворення послужила закоханість Гаріка Харламова в актрису Катерину Ковальчук - зірку серіалів "Гусар" і "Кріпосна".

Сам шоумен не коментує свої нові стосунки. Його передбачувана кохана - також зберігає мовчання з цього приводу. Але користувачі соцмереж впевнені, що скоро зірковий роман стане надбанням публіки.

А поки цього не сталося, Гарік Харламов відповідає на питання передплатників про те, як йому вдалося стати привабливіше:

З чуток, зіркове подружжя розлучилося з ініціативи Христини Асмус. Та й сама знаменитість через деякий час зізналася, що почала замислюватися про розлучення ще задовго до участі в провокаційній кінострічці "Текст".

Хоча до цього всі були переконані, що саме Харламов подав на розлучення з Асмус, після виходу на екрани скандального фільму режисера Клима Шипенко. Блондинка так правдоподібно зіграла пристрасть на екрані, що глядачі повірили в її почуття до напарника по знімальному майданчику.

Раніше "Hyser" писав про те, що нові фото Агати Муценіеце змусили шанувальників тремтіти від радості.

Також наш портал розповів про те, що Гарік Харламов був помічений в компанії точної копії Христини Асмус.

Нагадуємо, що Христина Асмус була помічена в компанії привабливого іноземного актора.