Знаменита співачка Віра Брежнєва презентувала кліп на свою нову пісню "Рожевий дим". Режисером відеороботи виступив відомий кліпмейкер Алан Бадоєв.

Не секрет, що кілька останніх місяців в шоу-бізнесовій тусовці активно обговорюють те, що відбувається в особистому житті знаменитості. Виною тому харассмент-скандал, в який виявився вплутаним її чоловік і іменитий продюсер Костянтин Меладе.

Спочатку співачка Ані Лорак заявила, що отримувала від музичного діяча провокаційні пропозиції взамін на просування на естраді. Потім її слова підтвердила українська поп-діва Оля Полякова. Сам Меладзе-старший ситуацію не коментував, а замість цього записав зі своєю дружиною Вірою Брежнєвою дуетну композицію.

У день виходу кліпу вона зізналася: "Багатьом хочеться дізнатися більше про моє особисте життя. Посмакувати подробиці, обговорити, порівняти... Але на даний момент все, що хто - небудь про неї знає-це чутки, припущення і припущення... ".

Також артистка зізналася, що для неї дуже важливо, що міні-фільм з її участю не залишив байдужим шанувальників. В якості ілюстрації своїх слів вона опублікувала кадри зі зйомок музичної історії:

Вокалістка безмежно рада успіху, який наздогнав її відеороботу:

До слова, кліпмейкер Алан Бадоєв також розмістив пост, присвячений "Рожевому диму" Віри Брежнєвої і зазначив, що це історія для тих, хто помилявся і хто прощав:

Раніше "Hyser" писав про те, що Віра Брежнєва здивувала шанувальників розвагами перед дзеркалом і похвалилася ідеальною фігурою.

Також наш портал розповів про те, що Валерій Меладзе розкрив цікаві подробиці особистого життя свого старшого брата Костянтина.

Нагадуємо, що Оля Полякова прокоментувала скандал з Меладзе і різко звернулася до кривдників за нелесні висловлювання на свою адресу.