Українська співачка, актриса, телеведуча Віра Брежнєва, яка кілька днів тому випустила кліп на нову пісню "Рожевий дим", розповіла у своєму Instagram про вбрання для зйомок і хто є його автором.

На відео можна побачити стрази, що казково переливаються і з яких складається плаття. У пості Віра пише, що вбрання прикрашають жінку і створені вони були саме для цього.

"Безумовно - вбрання прикрашають нас. Вони створені для цього. Але іноді вони дають набагато більше, ніж просто прикраса... це плаття ми з @ivfrolov придумали ще до кліпу, ідея народилася, як тільки я почула демо «Рожевий дим» , Ваня додав в неї серце і душу) хоча я тоді не припускала, що знімаючи кліп , режисер @alanbadoev створить таку атмосферу, де я втрачу відчуття реальності і моє тіло, в такт з сукнею почне дивовижний танець, який відчув і передав оператор @khatsarevich . У цій сцені немає спецефектів і страховок. Сама здивувалася своєму балансу, тому що я була ще й на підборах. Загалом, Якщо ви дивилися мою нову відео роботу, ви знаєте , що навіть в сукні з 500м ланцюжків з камінням і вагою близько 7 кг можна бути невагомою, якщо ти танцюєш танець любові... нехай навіть одна...", - написала Брежнєва під серією фотографій і відео з нового кліпу.

"Ну яка жінка прекрасна 😍", " Pure love and admiration😻 💘 🫀", " у Верочки ідеальна жіноча краса, завжди захоплююся цією дівчиною🔥 🔥 🔥", " шикарна😍", " нереально красива віра у фантастичному платті! 😍 ", "Вічно молода, красива Вірочка ❤️❤️❤️як добре, що ти є!!! 🔥 ", "Шалено красивий образ вийшов❤️"," красуня Віра🔥 🔥 🔥", " фігура вогонь❤️🔥", - захоплюються Брежнєвої друзі і поклоннкі.

Раніше Hyser писав, що Віра Брежнєва підкорила публіку стильною сукнею з глибоким розрізом.

Також Hyser повідомляв, що Віра Брежнєва влаштувала собі яскраву фотосесію в лавандовому полі.

Нагадаємо, що дочка Віри Брежнєвої Соня Кіперман показала своє тіло в міні-бікіні.