Українська співачка Надія Мейхер показала себе без макіяжу.

Надія Мейхер максимально відверта зі своїми передплатниками. Вона часто ділиться новими фото і відео, на яких показує себе без косметики. Також вона розповідає про свої плани і переживання. Цього разу співачка і ведуча вирішила себе показати без макіяжу під час ранкової кави. Для своєї прогулянки Мейхер вибрала Спортивний одяг.

У підписі до фото вона поділилася своїми роздумами щодо частих переїздів. Адже вона артистка і гастролі в її житті трапляються часто.

"Coffee break!!!👈Обожнюю періодичні переїзди. Це завжди можливість перезавантаження і чищення від непотрібних речей, які в безлічі не помічаєш...
Гастролі та переїзди займають половину мого життя. І оскільки це безвихідний формат життя, оскільки роботу свою люблю одного разу я почала шукати можливість отримувати задоволення від складання речей. І одного разу я відчула, як в момент збору відбувається зародження чогось нового, зачаття 😂...
Так що цей нюанс став одним з моїх фетишів... 😉
До яких переїздів готові ви, тимчасові або ПМЖ?",- підписала два граціозних знімка Надія Мейхер.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що співачка завжди максимально відверта і чесна зі своїми передплатниками. За це вони її так люблять і цінують. Адже не кожна зірка української сцени може собі дозволити показати фото без макіяжу і в спортивному одязі.

"Надія, ви прекрасні🙂 💞, А я обожнюю дивитися на Вас. Ви такі прекрасні і природні 🔥 🔥 🔥 ,
Справжня 👏це дорогого коштує❤❤️, не "пускати коріння" це норма сучасного життя👍", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що співачка Настя Каменських показала себе в одному купальнику.

Також писали, що Надя Мейхер показала себе без одягу перед дзеркалом.

Нагадаємо, що Надя Мейхер показала пляжне фото з Італії.