Український телеведучий і шоумен Ігор Кондратюк заявив, що Софію Ротару після виступу в Сочі на російському фестивалі "Нова хвиля" не слід випускати на українську сцену.

Продюсер виступив проти її виступу на концерті до Дня Незалежності і про це він написав у своєму Facebook, пише "Обозреватель".

У своєму профілі він пише, що Ротару не повинна брати участь в шоу на НСК "Олімпійському" після того, як вона виступила в Росії.

"При всій повазі до легендарності Софії Михайлівни Ротару, після її недавнього виступу на" Новій Хвилі" в Сочі – курорті країни-агресора, я б не випускав її на сцену концерту до Дня Незалежності", – написав продюсер.

Він зазначив, що "під час війни не можна одночасно виступати і для окупантів, і для жертв агресії".

Кондратюк вважає, що тільки через відсутність закону про колаборантів в нашій країні українські зірки гастролюють в Росії.

Сама ж співачка ніяк не коментує свій виступ в Сочі. В її Instagram також відсутні записи про проведення часу в Сочі.

Нагадаємо, що шоумен не так давно відпочивав в Лас-Вегасі (штат Невада), після чого відправився в Каньйон Антилопи на півночі штату Арізона, де його спіткало лихо.

Кондратюк розповів, що він застав ураган, який повалив дерево прямо на його автомобіль. 59-річний шоумен розповідає, що за все своє життя такого не пам'ятає.

У своєму Instagram він розповів, що автомобіль був орендованим, але, на щастя, застрахованим, тому все обмежилося тільки переляком.

"Біля готелю, де ми живемо, цей шторм призвів лише до одного інциденту: дерево впало на автомобіль. Але це було моє орендне авто! А я ще вчора радів, що поставив машину в тінь", - написав Кондратюк.

Раніше Hyser писав про те, що Ігор Кондратюк зірвався на українців: "купіть собі мізків, їй богу".

Також Hyser повідомляв, що у мережі з'явилося архівне відео з Тіною Кароль-відома співачка починала свій шлях в шоу-бізнес в " Караоке на Майдані» Ігоря Кондратюка.

Нагадаємо, що Ігор Кондратюк тяжко хворий.