Виконуючий обов'язки міського голови Харкова Ігор Терехов записав інтерв'ю про те, як Харків готується до святкування Дня міста.

Але вийшов невеликий конфуз - слово "готується" було написано з помилкою. "ГотовитЬся"- було написано на самому відеоролику.

Ще в травні Терехов дав інтерв'ю, в якому заявив, що збирається подати апеляцію, аргументуючи це тим, що жителям Харкова "зручно спілкуватися російською". Але в даному випадку навіть в російському слові була допущена груба помилка.

Користувачі соцмережі прокоментували даний конфуз так: "Харків російській горад. Здєсь всє кажуть па русскі", "ви не розумієте, просто це слобожанською, розходимся", "Нові зелебобські смм-ники за роботою", - пишуть вони.

Нагадаємо, що в.о. голови Харкова Ігор Терехов заявив, що міськрада визнала українську мову державною мовою. Саме на ньому спілкуються на засіданнях виконкомів і сесіях. Але основна частина населення міста все ж спілкується російською і їх право на це вони будуть відстоювати.

"Ми визнаємо українську мову державною, проводимо засідання виконкомів та сесії українською мовою. Але майже 80% харків'ян говорять російською, і їх право спілкуватися тією мовою, якою їм зручно", - заявив Терехов.

Нагадаємо, що 17 грудня не стало мера Харкова Геннадія Кернеса. Після чого в місті оголосили триденну жалобу. Розпорядження підписав секретар міської ради Ігор Терехов.

На три дні були скасовані всі розважально-концертні заходи та спортивні змагання.

Кернес пішов з життя в німецькій клініці "Шаріте", де перебував на лікуванні від наслідків коронавірусу. На жаль, хворобу подолати 61-річний очільник Харкова не зміг.

Раніше Hyser писав, що не стало мера Харкова Геннадія Кернеса.

Також наш портал повідомляв, що Росія приносить співчуття у зв'язку зі смертю Кернеса.

Нагадуємо, що у мережі розповіли про можливі майбутні похорони Кернеса.