Всіх жителів України попередили, що, починаючи з 24 серпня, гряде значне погіршення погоди. Українцям варто бути готовими до цього, так як парад на честь 30-річчя незалежності України може пройти під сильним дощем.

Про це повідомляє портал "Уніан"

Українцям розповіли, що найзначніша зміна погоди буде на території Західної України, так як там будуть сильні дощі, місцями - з грозами. Варто відзначити, що завтра, 24 серпня, зміни будуть майже по всій території України. Температура на ртутних стовпчиках може опускатися до 18 градусів тепла. В інших областях градусник буде показувати до 31 градуса вище нуля.

У столиці України, 24 серпня, буде досить тепла температура, яка триматиметься на позначці в +28 градусів, вночі вона може опуститися до +12. Варто відзначити, що ймовірність опадів - досить маленька, буде хмарна погода.

У Львові градусники показуватимуть +20 градусів, оскільки очікується сильна злива, і температура стрімко впаде, вночі вона сягатиме 12 градусів вище нуля.

У місті Луцьк 24 серпня також буде злива і температура опиниться на позначці від 11 до 18 градусів тепла. На день Незалежності у місті Рівне будуть сильні дощі та прохолодна температура близько 19 градусів тепла.

Погода
Погода

У Тернопільській області очікується хмарність, без дощу, температура - 19 градусів зі знаком «плюс» в денний час. У Хмельницькому варто очікувати грозу і температуру на позначці в +25 вдень і +14 вночі.

24-го серпня у Чернівцях та Вінниці буде однакова температура на позначці в +26 градусів, погода буде досить хмарною. Житомир і Черкаси у вівторок будуть прогріті до 27 градусів вище нуля.

Що стосується Кропивницького та Полтави, то там буде без опадів з теплою погодою близько 28 градусів вище нуля. Одеса і Херсон зможуть похвалитися безхмарною погодою, а термометр буде показувати від 27 до 21 градуса спеки.

Запоріжжя, Суми та Харків також будуть без дощів з досить ясним небом, ртутні стовпчики показуватимуть близько 30 градусів вище нуля.

Нагадаємо, що українцям розповіли, в яких областях температура впаде до 9 градусів тепла.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли про дощі, які пройдуть в деяких регіонах.