Екс- "холостяк" Микита Добринін відкрив завісу сімейного життя з Дашею квітковою.

Микита Добринін вельми відвертий зі своїми передплатниками і розповідає про Т ом, як протікає їх сімейне життя з квітковою вже в ролі батьків. Микита зізнався, що Даша з самого початку їх знайомства була вельми ініціативна і чоловік завжди відповідав їй взаємністю. Але при цьому багато шанувальників звернули увагу на фото, які розмістив Микита. На них він в одязі ділового стилю сидить на кріслі, а ось у його скроні знаходяться чиїсь стрункі жіночі ноги.

Деякі користувачі Мережі висунули припущення, що це можуть бути ноги не Даші квіткової.

"Як ставитеся до ініціативних дівчат?

Мені не важливо, від кого вона виходить. Головне, щоб вона була щира і не в одні ворота💯

Даша на ще на проекті "Холостяк «проявляла набагато більше ініціативи, ніж» прийнято" в нашому суспільстві. Звичайно, я відповідав взаємністю. Ну, ви бачили 🖥 😅

Навіть зараз з малюком на руках, я запрошую Дашу на побачення, а завтра— вона мені влаштовує сюрприз. Це частина нашої сімейної гармонії. Виходить, ця схема робоча?

У кожній родині свої правила, і це абсолютно нормально.

Я вважаю, що не варто зациклюватися над тим, хто кому що повинен і в яких кількостях. Краще ці ресурси направляти на власний внесок у відносини🙌

Я не розумію, чому жіноча ініціатива гостро сприймається суспільством. Адже вона, як і любов, про взаємність"? - поділився своїми роздумами Микита Добринін.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що повністю підтримують думку чоловіка. Але важливо не плутати ініціативу з нав'язливістю.

Раніше Hyser писав про те, що зірка шоу" Холостяк " здивувала всіх своєю фігурою, ніхто такого не очікував.

Також писали, що Микита Добринін показав відео з новонародженим синочком.

Нагадаємо, що Даша Квіткова показала своє тіло після пологів.