Співачка Оля Полякова показала шанувальникам провокаційні фото.

Українська співачка Оля Полякова досить часто балує своїх шанувальників новими фото і відео. При тому, що вона показує себе не тільки в концертних костюмах, але і вдома без косметики. Також вона досить часто постить знімки в купальнику.

Цього разу вона вирішила себе показати в концертному костюмі темного кольору. Волосся співачки були зав'язані в щільний хвіст. На обличчі красувався досить яскравий макіяж з акцентом на губи. Але найбільше шанувальників привернуло декольте, яке відкривало максимальний вид на пишні груди співачки. Дивлячись на такі фото складається враження, що бюст співачки ось-ось і випаде назовні.

Крім того паєтки, яким прикрашено плаття, також привертають до себе чимало уваги. Варто сказати, що таке вбрання неймовірно красиво підкреслює фігуру Полякової. Адже їй дійсно є чим похвалитися. Сама співачка не раз говорила про те, що вона ретельно стежить за своєю фігурою і намагається правильно харчуватися. Також вона регулярно займається спортом і долучає до цього заняття свою старшу дочку. Оля вже сама без тренера знає, які вправи дадуть максимальний результат на її тіло.

Але саму співачку цей факт взагалі мало хвилює. Тому що її вираз обличчя залишається неупередженим і вона навіть намагається посміхатися і робити вигляд, що все добре.

українська співачка Оля Полякова показала своїм шанувальникам фото в дуже відвертому вбранні, який підкреслив її пишний бюст, фото: скріншот

українська співачка Оля Полякова показала своїм шанувальникам фото в дуже відвертому вбранні, який підкреслив її пишний бюст, фото: скріншот

Раніше Hyser писав про те, що Леся Нікітюк потужно відповіла на коментар Дурнєва.

Також писали, що на машину Ігоря Кондратюка впало величезне дерево.

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва вирішила показати себе без одягу.